22 września 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

​WTA w Gdyni. Katarzyna Kawa wygrała seta, ale półfinał został przerwany

Katarzyna Kawa potwierdziła wysoką formę i zrobiła duży krok do pierwszego w jej karierze awansu do półfinału imprezy rangi WTA. Polka wygrała z Kateryną Kozłową pierwszego seta 7:5, ale w drugim przy stanie 3:3 mecz został przerwany z uwagi na słabą widoczność. Spotkanie zostanie dokończone w sobotę 24 lipca.

Katarzyna Kawa potwierdziła wysoką formę i zrobiła duży krok do pierwszego w jej karierze awansu do półfinału imprezy rangi WTA. Polka wygrała z Kateryną Kozłową pierwszego seta 7:5, ale w drugim przy stanie 3:3 mecz został przerwany z uwagi na słabą widoczność. Spotkanie zostanie dokończone w sobotę 24 lipca.Tenissport.interia.pl – Sport w SPORT.INTERIA.PL – piłka nożna, f1, nba, siatkówka, boks, ekstraklasa, żużel, tenis, piłka ręczna, koszykówka, hokej, wyniki sportowe