21 czerwca 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

Anglia – Polska. Jan Bednarek o kontuzji Roberta Lewandowskiego i teście na COVID-19 Grzegorza Krychowiaka. Wideo

Anglia - Polska. Jan Bednarek o kontuzji Roberta Lewandowskiego i teście na COVID-19 Grzegorza Krychowiaka. WideoPodczas konferencji prasowej Jan Bednarek odpowiadał na pytania dziennikarzy, min. o stan zdrowia Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka.
– Długa pauza Roberta to straszna wiadomość. Ma w klubie bardzo ważne mecze i musi być niezadowolony. Znając jego determinację musi robić wszystko, by wrócić na boisko jak najszybciej. Paradoksalnie może to wyjść mu na dobre, zachowa głód strzelania bramek na koniec sezonu – mówi Bednarek.

Podczas konferencji prasowej Jan Bednarek odpowiadał na pytania dziennikarzy, min. o stan zdrowia Roberta Lewandowskiego i Grzegorza Krychowiaka.
– Długa pauza Roberta to straszna wiadomość. Ma w klubie bardzo ważne mecze i musi być niezadowolony. Znając jego determinację musi robić wszystko, by wrócić na boisko jak najszybciej. Paradoksalnie może to wyjść mu na dobre, zachowa głód strzelania bramek na koniec sezonu – mówi Bednarek.Eliminacje MŚ 2022sport.interia.pl – Piłka nożna – Sport w SPORT.INTERIA.PL – futbol, wyniki na żywo: liga polska, angielska, liga mistrzów, reprezentacja