27 lipca 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

Bauhaus-Ligan na żywo. Vetlanda – Lejonen. Woźniak i Kubra, czy Hampel i Miśkowiak – kto poprowadzi drużynę do zwycięstwa?

Przed nami dziewiąta kolejka szwedzkiej Bauhaus-Ligan. W meczu transmitowanym na antenie Eleven Sports 1 zmierzą się drużyny z Vetlandy i Gislaved. W drużynie gospodarzy zaprezentują się m.in. Dominik Kubera i Szymon Woźniak. Dla gości punkty będą zdobywać m.in. Jarosław Hampel i Jakub Miśkowiak. Który z polskich duetów okaże się lepszy? Zapraszamy na relację!

Przed nami dziewiąta kolejka szwedzkiej Bauhaus-Ligan. W meczu transmitowanym na antenie Eleven Sports 1 zmierzą się drużyny z Vetlandy i Gislaved. W drużynie gospodarzy zaprezentują się m.in. Dominik Kubera i Szymon Woźniak. Dla gości punkty będą zdobywać m.in. Jarosław Hampel i Jakub Miśkowiak. Który z polskich duetów okaże się lepszy? Zapraszamy na relację!Żużelsport.interia.pl – Sport w SPORT.INTERIA.PL – piłka nożna, f1, nba, siatkówka, boks, ekstraklasa, żużel, tenis, piłka ręczna, koszykówka, hokej, wyniki sportowe