25 lutego 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

FC Barcelona – Real Madryt 1-3 w 7. kolejce Primera Division. Galeria

FC Barcelona - Real Madryt 1-3 w 7. kolejce Primera Division. GaleriaReal Madryt pokonał Barcelonę 3-1 w pierwszym w tym sezonie El Clasico. Do przerwy był remis, a bramki zdobywali Federico Valverde i Ansu Fati. Po przerwie Real zagrał lepiej i strzelił dwa kolejne gole. Z rzutu karnego trafił Sergio Ramos, a w końcówce wynik ustalił Luka Modrić.

Real Madryt pokonał Barcelonę 3-1 w pierwszym w tym sezonie El Clasico. Do przerwy był remis, a bramki zdobywali Federico Valverde i Ansu Fati. Po przerwie Real zagrał lepiej i strzelił dwa kolejne gole. Z rzutu karnego trafił Sergio Ramos, a w końcówce wynik ustalił Luka Modrić.Primera Divisionsport.interia.pl – Piłka nożna – Sport w SPORT.INTERIA.PL – futbol, wyniki na żywo: liga polska, angielska, liga mistrzów, reprezentacja