14 czerwca 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

Polska – Islandia. GOL Zielińskiego na 1-1! WIDEO (POLSAT SPORT)

Polska - Islandia. GOL Zielińskiego na 1-1! WIDEO (POLSAT SPORT)Islandia zdobyła pierwszego gola na stadionie w Poznaniu w meczu towarzyskim z Polską. Początkowo sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną, ale później VAR zadecydował, że jednak Albert Gudmundsson trafił do siatki prawidłowo. Polacy wyrównali w 34. minucie po golu Piotra Zielińskiego.

Islandia zdobyła pierwszego gola na stadionie w Poznaniu w meczu towarzyskim z Polską. Początkowo sędzia liniowy pokazał pozycję spaloną, ale później VAR zadecydował, że jednak Albert Gudmundsson trafił do siatki prawidłowo. Polacy wyrównali w 34. minucie po golu Piotra Zielińskiego.Euro 2020 – reprezentacja Polskisport.interia.pl – Piłka nożna – Sport w SPORT.INTERIA.PL – futbol, wyniki na żywo: liga polska, angielska, liga mistrzów, reprezentacja