31 lipca 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

Poseł PO przyłapany na randce w szuwarach! Ale zdjęcia!

Poseł PO przyłapany na randce w szuwarach! Ale zdjęcia! Poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Kowal (46 l.) to niebywały romantyk. Choć po ślubie wielu panów raczej zapomina o tym, by o żonę starać się cały czas, Kowal nadal potrafi swoją wybrankę nieźle zaskoczyć. Ostatnio zorganizował dla niej romantyczną randkę w szuwarach. Nie zabrakło pysznych trunków i czułości.
“Odpoczywaliśmy z żoną poza Warszawą. Znaleźliśmy chwilę czasu na miłe, zaciszne miejsce. Skosztowaliśmy wina, odetchnęliśmy od codzienności. Nacieszyliśmy się sobą. Było bardzo miło” – wyjaśnił Kowal w rozmowie z “Super Expressem”.

Poseł Koalicji Obywatelskiej Paweł Kowal (46 l.) to niebywały romantyk. Choć po ślubie wielu panów raczej zapomina o tym, by o żonę starać się cały czas, Kowal nadal potrafi swoją wybrankę nieźle zaskoczyć. Ostatnio zorganizował dla niej romantyczną randkę w szuwarach. Nie zabrakło pysznych trunków i czułości.
“Odpoczywaliśmy z żoną poza Warszawą. Znaleźliśmy chwilę czasu na miłe, zaciszne miejsce. Skosztowaliśmy wina, odetchnęliśmy od codzienności. Nacieszyliśmy się sobą. Było bardzo miło” – wyjaśnił Kowal w rozmowie z “Super Expressem”.ZdjęciaPomponik.pl