14 czerwca 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

Puchar Polski. Dlaczego sędzia nie podyktował karnego dla Rakowa?

Puchar Polski. Dlaczego sędzia nie podyktował karnego dla Rakowa?W środowym półfinale Fortuna Pucharu Polski Cracovia Kraków przegrała 1-2 z Rakowem Częstochowa. “Czerwono-Niebiescy” awansowali do finału, gdzie zmierzą się z Arką Gdynia. Na początku drugiej połowy doszło do kontrowersji, po której goście domagali się rzutu karnego.

W środowym półfinale Fortuna Pucharu Polski Cracovia Kraków przegrała 1-2 z Rakowem Częstochowa. “Czerwono-Niebiescy” awansowali do finału, gdzie zmierzą się z Arką Gdynia. Na początku drugiej połowy doszło do kontrowersji, po której goście domagali się rzutu karnego.Kontrowersje sędziowskiesport.interia.pl – Ekstraklasa – Sport w SPORT.INTERIA.PL – relacje na żywo, wyniki, tabela, terminarz. Wisła Kraków, Legia Warszawa i inne