17 maja 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

Tenis. Tomasz Lorek: Iga Świątek to dojrzałość emocjonalna i charakter wojowniczki

Tenis. Tomasz Lorek: Iga Świątek to dojrzałość emocjonalna i charakter wojowniczkiIga Świątek wygrała z Nadią Podoroską 6:2, 6:1 w półfinale tenisowego turnieju French Open. W drodze do finału Polka rozegrała na paryskich kortach już sześć meczów, w których nie przegrała ani jednego seta. – Iga pokazuje dojrzałość emocjonalną i charakter wojowniczki – powiedział po meczu Tomasz lorek, komentator Polsatu Sport.

Iga Świątek wygrała z Nadią Podoroską 6:2, 6:1 w półfinale tenisowego turnieju French Open. W drodze do finału Polka rozegrała na paryskich kortach już sześć meczów, w których nie przegrała ani jednego seta. – Iga pokazuje dojrzałość emocjonalną i charakter wojowniczki – powiedział po meczu Tomasz lorek, komentator Polsatu Sport.Tenissport.interia.pl – Tenis ziemny – Sport w SPORT.INTERIA.PL – wyniki żywo: ATP, WTA, Wimbledon, US Open, Australian Open, French Open. Radwańska, Domachowska