2 sierpnia 2021

Centrum Miasta

Sami tworzymy internet

Żużel. PGE Ekstraliga. Smektale i Kuberze nie służy odejście z Leszna, a Lidsey zawodzi. Wychowankowie wrócą szybciej niż planowali?

Żużel. PGE Ekstraliga. Smektale i Kuberze nie służy odejście z Leszna, a Lidsey zawodzi. Wychowankowie wrócą szybciej niż planowali?Zarówno dla Bartosza Smektały, jak i dla Dominika Kubery zmiana klubu miała być szansą na udowodnienie, że poradzą sobie nie mają już tak cieplarnianych warunków, jak w macierzystej drużynie. Póki co jednak wygląda to średnio, a zawodzi zwłaszcza ten pierwszy. Czy jest zatem szansa na powrót któregoś z wychowanków już w najbliższym czasie? Być może nawet dla samej Fogo Unii mogłaby to być ciekawa opcja.

Zarówno dla Bartosza Smektały, jak i dla Dominika Kubery zmiana klubu miała być szansą na udowodnienie, że poradzą sobie nie mają już tak cieplarnianych warunków, jak w macierzystej drużynie. Póki co jednak wygląda to średnio, a zawodzi zwłaszcza ten pierwszy. Czy jest zatem szansa na powrót któregoś z wychowanków już w najbliższym czasie? Być może nawet dla samej Fogo Unii mogłaby to być ciekawa opcja.Żużelsport.interia.pl – Sport w SPORT.INTERIA.PL – piłka nożna, f1, nba, siatkówka, boks, ekstraklasa, żużel, tenis, piłka ręczna, koszykówka, hokej, wyniki sportowe